ווים לרכב רכב אוניברסלי רכב אחורי מושב מושב ראש משענת ראש מחזיק וו מיקרופייבר עור ופלדת אל חלד לשקית ארנק מכולת משקה בדק.

ווים לרכב רכב אוניברסלי רכב אחורי מושב מושב ראש משענת ראש מחזיק וו מיקרופייבר עור ופלדת אל חלד לשקית ארנק מכולת משקה בדק.

ILS 3.00

סחורה

שמור על המכונית שלך מסודרת והקל על חייך. שמור מקום - ווים של קולב משענת ראש מכונית יפתור בעיות מונע שקיות קניות מלהתגלגל סביב הרצפה, לשפוך את תוכנם. מכונית הגנה לא יגרדו. זו מאי אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע התגלגלות ולשפוך את התיקים בחלק האחורי של המכונית. בעת נהיגה, תרמילים, ארנקים, מטריות מפוזרים על המושבים או על הרצפה, אינם מקובלים, אך אין מקום לארגון לאחסון. ווים משענת הראש של מושב המכונית הוא אביזר המכוניות הזול ביותר והמוצק ביותר, הוא מעוצב במיוחד לתלות מצרכים, בגדים, מטריה, תיקים, ארנקים, צעצועים לילדים, ציוד לתינוקות ועוד ועוד. חומר - ווים של קולב משענת המכונית עשויים עור מיקרופייבר ופלדת אל חלד, חזקה וחסונה שיכולה להחזיק עד 45 קילוגרם/לכל קולב. פונקציונלי - ווים של ארנק מכוניות עוזרים לך להמיר את משענת הראש של המכונית שלך לחלל אחסון מארגן נוח לתליית מצרכים רודפים רודפים של תיקי בית ספר מעילים מעילי תרמיל חליפות חולצות חולצות קאובוי כובעים, תיקים מטרייה בקבוקי מים תיקים שקיות קניות תיבת ארוחת צהריים תיקי צעצועים לילדים תוצאת תינוקות ועוד הרבה. נבנה מחומר עור מיקרופייבר וחומר נירוסטה שכל אחד מהם יכול להחזיק עד 45 קילוגרמים. היה רכישה סמוך ובטוח - תמיכה אין סיבה לחזור וכסף בחזרה. הרגש חופשי ליצור איתנו קשר בכל שאלה שאנחנו כאן כדי לוודא שאתה מרוצה ב 100% . מכונית הגנה לא יגרדו. אנו נעזור לך להמיר את משענת הראש של המכונית שלך לשטח אחסון נוח. החבילה כוללת : . הרגש חופשי ליצור איתנו קשר בכל שאלה שאנחנו כאן כדי לוודא שאתה מרוצה ב 100% . קל להתקנה - מכונית זו למושב האחורי של הקולב עור פתיחת צד פתיחה לצורך התקנה קלה ומהירה לא צריכה לפרק את משענת הראש כדי להתקין, אתה יכול להתקין או להסיר בחופשיות את ווים ללא כלים נוספים. וו ארנק מכוניות עור 2 x. פונקציונלי - ווים של ארנק מכוניות עוזרים לך להמיר את משענת הראש של המכונית שלך לחלל אחסון מארגן נוח לתליית מצרכים רודפים רודפים של תיקי בית ספר מעילים מעילי תרמיל חליפות חולצות חולצות קאובוי כובעים, תיקים מטרייה בקבוקי מים תיקים שקיות קניות תיבת ארוחת צהריים תיקי צעצועים לילדים תוצאת תינוקות ועוד הרבה. היה רכישה סמוך ובטוח - תמיכה אין סיבה לחזור וכסף בחזרה. קל להתקנה - מכונית זו למושב האחורי של הקולב עור פתיחת צד פתיחה לצורך התקנה קלה ומהירה לא צריכה לפרק את משענת הראש כדי להתקין, אתה יכול להתקין או להסיר בחופשיות את ווים ללא כלים נוספים. הוו שלנו יפתיע אותך. פותח את המושב, הרצפה והרגליים. פותח את המושב, הרצפה והרגליים. עיצוב מותאם אישית מתאים למשענת הראש של רוב הרכבים. נדלק! הוספת ווים משענת מושב המכונית המדהימה הזו לעגלה היום!.חומר - ווים של קולב משענת המכונית עשויים עור מיקרופייבר ופלדת אל חלד, חזקה וחסונה שיכולה להחזיק עד 45 קילוגרם/לכל קולב.


מפרטים מפורטים

תוספות מוצרים